D55342M07B10K0MWB datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D55342M07B10K0MWB
  • Описание
    Vishay Intertechnology D55342M07B10K0MWB Case Style: Molded Failure Rate: M Military Standard: MIL-PRF-55342 Mounting Style: Surface Mount Operating Temp Range: -55C to 150C Package / Case: 1206 Power Rating(s): 1/4W Product Depth (mm): 1.6mm Product Height (mm): 0.51mm Product Length (mm): 3.18mm Resistance: 10kohm Temperature Coefficient: ?±300 Tolerance (+ Or -): 5% Type: Thick Film